Boek niet gevonden?


Het eiland onder de zee

Het eiland onder de zee

'Vrijheid krijg je niet voor niets, die moet je bevechten.'

Zarité wordt op haar negende als slavin verkocht aan de Fransman Toulouse Valmorain, de eigenaar van een grote suikerplantage op Haïti. Ze werkt voor zijn zenuwzieke echtgenote, verzorgt zijn zoontje en wordt zijn concubine. Algauw verwekt hij een kind bij haar.
Als de slaven in opstand komen tegen hun onderdrukkers, moet Zarité kiezen. Ze kan zich ontdoen van het juk van haar meester, of ze kan hem omwille van zijn kinderen helpen het eiland te ontvluchten. Met de steun van sterke vrouwen, van wie sommigen magische krachten bezitten, neemt ze uiteindelijk de juiste beslissing.

'De zonverwarmde aarde waarop achttiende-eeuwse slaven lopen, de indringende geur van kokende melasse, het kruipende ongedierte dat met vergiftigde chilipepers bestreden wordt en de Creoolse stoofschotels geven geur, kleur en smaak aan het verhaal, dat bol staat van de zinnenprikkelende omschrijvingen van het leven op de plantages en in de steden.'-NRC Next

'Niemand die deze geschiedenis bloemrijker kan beschrijven dan Allende!' - Margriet

Beschikbaarheid: Niet in voorraad

€ 13,99
Bij ons betaalt u ongeacht de hoeveelheid boeken € 3,95 aan verzendkosten in Nederland.

Geef u op voor een melding wanneer dit product weer in voorraad is


Andere boeken

Een Goedendag uit Oud-Turnhout

Meer info »

€ 20,00

Een Goedendag uit Oud-Turnhout
Een buitengewone big

Meer info »

€ 3,00

Een buitengewone big
Topographia Saxoniae Inferioris

Meer info »

€ 50,00

Topographia Saxoniae Inferioris
Ons dorp Bruinisse 1945-1960

Meer info »

€ 22,50

Ons dorp Bruinisse 1945-1960