Een avontuur van Asterix de Galliër - Asterix en de Noormannen

Een stripboek van Asterix en Galliër en de Noormannen

Beschikbaarheid: Op voorraad

€ 2,80
Bij ons betaalt u ongeacht de hoeveelheid boeken € 3,95 aan verzendkosten in Nederland.

Titel Een avontuur van Asterix de Galliër - Asterix en de Noormannen
Artikelnummer Strip 119
Uitgever De Geïllustreerde pers N.V. - Amsterdam
Auteur R. Goscinny en A. Uderzo
Jaartal 1981
Band Paperback
Druk Eerste
Staat Lichte beschadiging aan de rug, verder in een nette staat
ISBN-13 N/B
Toelichting op staat N/B

Andere boeken

1001 Mensen uit het Belfeld van toen

Meer info »

€ 25,95

Het spoor van ds Kersten en ds Zandt

Meer info »

€ 8,50

De eeuw van mijn vader

Meer info »

€ 7,00

De eeuw van mijn vader
Strijen in oude ansichten

Meer info »

€ 8,95

Strijen in oude ansichten