Boek niet gevonden?


Superhelden.nl 1 -   Superhelden.nl

Superhelden.nl 1 - Superhelden.nl

Een zinderende spionagethriller die je online kunt naspelen!

Overal op de wereld spelen kinderen Superhelden.nl. Alleen de allerbeste spelers mogen door naar de geheime levels op het virtuele eiland Pala. Maar niemand weet dat het eiland echt bestaat. Niemand weet dat de allerbeste spelers worden ontvoerd en op Pala tegen hun wil worden opgeleid tot superspion. Afgestudeerde spionnen heten Superhelden en worden op internationale missies gestuurd. Alleen de mysterieuze leider Mr. Oz weet wat het einddoel is.

Sinds haar vaders zelfmoord doet de dertienjarige Iris Goudhoorn niets anders dan gamen. Haar favoriete game is Superhelden.nl, waar ze het ene na het andere level haalt. Superhelden Alex en Fiber worden naar Nederland gestuurd om Iris te ontvoeren. Maar zelfs zij weten niet wat de plannen van Mr.Oz met Iris zijn. Want Iris is uitzonderlijk getalenteerd, zelfs voor een Superheld?

Durf jij dit avontuur ook aan? Surf dan naar Superhelden.nl!

Marcel van Driel heeft meer dan dertig kinderboeken geschreven. Zijn bekendste boek Subroza.nl was binnen drie weken uitverkocht. Net als Iris is Marcel dol op gamen.

Beschikbaarheid: Niet in voorraad

€ 31,24
Bij ons betaalt u ongeacht de hoeveelheid boeken € 3,95 aan verzendkosten in Nederland.

Geef u op voor een melding wanneer dit product weer in voorraad is


Andere boeken

Rotterdam Stad aan het Water

Meer info »

€ 5,00

Rotterdam Stad aan het Water
Het Musiskwartier. Van agrarische nederzetting tot winkelkwartier in Arnhem

Meer info »

€ 15,00

Het Musiskwartier. Van agrarische nederzetting tot winkelkwartier in Arnhem
Linne in oude ansichten deel 2

Meer info »

€ 23,50

Linne in oude ansichten deel 2
Herinneringen aan 50 jaar wonen op het Begijnhof

Meer info »

€ 4,50

Herinneringen aan 50 jaar wonen op het Begijnhof